Сумська МВА виділила ще понад 27 мільйонів гривень на підтримку оборонців

25 червня 2026 р. 09:22

25 червня 2026 р. 09:22


У Сумах додатково спрямували понад 27,7 мільйона гривень на потреби сектору безпеки та оборони.

Відповідно до пріоритетів, визначених начальником Сумської обласної військової адміністрації Олегом Григоровим , безпека сумчан та підтримка оборонців залишаються чітким завданням міської влади.

Як повідомив перший заступник начальника Сумської міської військової адміністрації Геннадій Дем’яненко , кошти з міського бюджету направили на придбання перехоплювачів та удосконалення матеріально-технічного забезпечення.

Загалом від початку 2026 року на потреби тих, хто захищає Суми, вже спрямовано майже 200 мільйонів гривень.

У міській військовій адміністрації подякували українським захисникам за цілодобову службу та наголосили, що підтримка сектору безпеки і оборони й надалі залишатиметься одним із головних напрямків фінансування.

Сумська МВА виділила ще понад 27 мільйонів гривень на підтримку оборонців

Джерело: sumypost.com