вологість:
тиск:
вітер:
Сумська МВА виділила ще понад 27 мільйонів гривень на підтримку оборонців
У Сумах додатково спрямували понад 27,7 мільйона гривень на потреби сектору безпеки та оборони.
Відповідно до пріоритетів, визначених начальником Сумської обласної військової адміністрації Олегом Григоровим , безпека сумчан та підтримка оборонців залишаються чітким завданням міської влади.
Як повідомив перший заступник начальника Сумської міської військової адміністрації Геннадій Дем’яненко , кошти з міського бюджету направили на придбання перехоплювачів та удосконалення матеріально-технічного забезпечення.
Загалом від початку 2026 року на потреби тих, хто захищає Суми, вже спрямовано майже 200 мільйонів гривень.
У міській військовій адміністрації подякували українським захисникам за цілодобову службу та наголосили, що підтримка сектору безпеки і оборони й надалі залишатиметься одним із головних напрямків фінансування.
Джерело: sumypost.com
Новини рубріки
росіяни поширюють фейк про захоплення села Іволжанське на Сумщині
25 червня 2026 р. 10:31