вологість:
тиск:
вітер:
Ворог продовжує бити по паливній інфраструктурі Сумщини: за червень зафіксували вже 13 атак на АЗС, є постраждалі
Унаслідок атаки російського безпілотника по автозаправній станції у Сумах постраждали четверо цивільних. Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
За його словами, до лікарні госпіталізували двох працівників АЗС. Попередньо, вони отримали легкі травми. Також постраждало подружжя, яке перебувало неподалік місця удару. Медичну допомогу їм надали на місці, без подальшої госпіталізації.
Олег Григоров зазначив, що російські війська вже протягом року систематично завдають ударів по об’єктах паливної інфраструктури Сумщини, намагаючись ускладнити логістику та забезпечення громад пальним. Лише у червні в області зафіксували 13 атак на автозаправні станції.
Наразі ситуація перебуває під контролем. Обласна влада підтримує зв’язок із керівництвом АЗС та профільними службами, а також має напрацьовані рішення на випадок ускладнення ситуації із забезпеченням громад паливом.
“Водночас бачимо, що паливна інфраструктура залишається серед цілей ворога. Тому прошу всіх бути уважними: під час повітряної тривоги та загроз ударів не перебувайте поруч із АЗС, критичною чи промисловою інфраструктурою. Переходьте в укриття або інші безпечніші місця”, – закликає очільник області.
Джерело: shostka.info
Новини рубріки
росіяни поширюють фейк про захоплення села Іволжанське на Сумщині
25 червня 2026 р. 10:31