вологість:
тиск:
вітер:
Нові знеструмлення на Сумщині після російських ударів: енергетики вже працюють там, де дозволяє безпека
На Сумщині знову зафіксували знеструмлення внаслідок російських атак по цивільній енергетичній інфраструктурі. Про це повідомили в «Укренерго».
За даними компанії, станом на ранок нові відключення електроенергії через ворожі удари є не лише у Сумській області, а й у Донецькій, Харківській, Херсонській та Запорізькій областях.
Енергетики вже виконують аварійно-відновлювальні роботи там, де це дозволяє безпекова ситуація. Фахівці намагаються якнайшвидше повернути в роботу обладнання, пошкоджене російськими обстрілами.
Укренерго наголошує: росія продовжує цілеспрямовано бити по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури, через що мешканці прифронтових регіонів, зокрема Сумщини, знову залишаються без світла.
Новини рубріки
Один із поранених під час атаки на АЗС у Сумах — працівник ДП “Ліси України”
25 червня 2026 р. 11:17
Поліцейські Сумщини врятували життя чоловіку, пораненому під час атаки ворога на Конотоп
25 червня 2026 р. 11:13