Нові знеструмлення на Сумщині після російських ударів: енергетики вже працюють там, де дозволяє безпека

25 червня 2026 р. 10:28

25 червня 2026 р. 10:28


На Сумщині знову зафіксували знеструмлення внаслідок російських атак по цивільній енергетичній інфраструктурі. Про це повідомили в «Укренерго».

За даними компанії, станом на ранок нові відключення електроенергії через ворожі удари є не лише у Сумській області, а й у Донецькій, Харківській, Херсонській та Запорізькій областях.

Енергетики вже виконують аварійно-відновлювальні роботи там, де це дозволяє безпекова ситуація. Фахівці намагаються якнайшвидше повернути в роботу обладнання, пошкоджене російськими обстрілами.

Укренерго наголошує: росія продовжує цілеспрямовано бити по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури, через що мешканці прифронтових регіонів, зокрема Сумщини, знову залишаються без світла.

Нові знеструмлення на Сумщині після російських ударів: енергетики вже працюють там, де дозволяє безпека

Джерело: debaty.sumy.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua