Віддали життя, рятуючи інших: на Сумщині вшанували пам’ять загиблих медиків + Відео

25 червня 2026 р. 10:56

25 червня 2026 р. 10:56


На Сумщині вшанували пам’ять медичних працівників, чиї життя обірвала російсько-українська війна. Про це повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров .

Від початку повномасштабного вторгнення російська агресія забрала життя 16 медиків Сумщини. Серед них – лікарі, медичні сестри, фельдшери та бойові медики. Одні щодня рятували пацієнтів у лікарнях, інші виїжджали на екстрені виклики, допомагали пораненим або стали до лав захисників України.

Кожен із них до останнього залишався вірним своєму покликанню – допомагати людям. Вони виконували свій професійний і людський обов’язок навіть у найскладніших та найнебезпечніших умовах, ризикуючи власним життям заради інших.

У цей день на Сумщині згадали кожного, кого забрала війна. Адже пам’ять про тих, хто лікував, рятував і підтримував людей у найтяжчі моменти, має жити не лише у серцях рідних та колег, а й у пам’яті всієї громади.

“Світла пам’ять і глибока шана всім медичним працівникам Сумщини, які віддали свої життя під час війни. Їхній подвиг назавжди залишиться символом самовідданості, мужності та любові до людей”.

Віддали життя, рятуючи інших: на Сумщині вшанували пам’ять загиблих медиків + Відео

Джерело: shostka.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua