Окупанти РФ вдарили важким БПЛА по АЗС у спальному районі Сум, є постраждалі та руйнування

25 червня 2026 р. 11:35

25 червня 2026 р. 11:35


У Сумській ОВА підтвердили атаку окупаційної армії РФ на АЗС у Зарічному районі обласного центру, сьогодні (25 червня) близько 6 години ранку.

За попередньою інформацією і судячи з фотографій з місця атаки, окупанти застосували для удару важкий БПЛА типу “Шахед” з бензиновим двигуном.

Від ударної хвилі та осколків постраждали двоє працівників АЗС та подружня пара, яка знаходилась поряд із АЗС у момент удару.

Працівників АЗС довелося госпіталізувати до стаціонару лікувального закладу з легкими ушкодженнями, сімейній парі було надано медичну допомогу на місці, без госпіталізації.

За даними статистики, це вже 13-та атака окупаційної армії РФ по АЗС Сумщини за червень місяць цього року.

Окупанти РФ вдарили важким БПЛА по АЗС у спальному районі Сум, є постраждалі та руйнування

Джерело: city.sumy.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua