вологість:
тиск:
вітер:
Окупанти РФ вдарили важким БПЛА по АЗС у спальному районі Сум, є постраждалі та руйнування
У Сумській ОВА підтвердили атаку окупаційної армії РФ на АЗС у Зарічному районі обласного центру, сьогодні (25 червня) близько 6 години ранку.
За попередньою інформацією і судячи з фотографій з місця атаки, окупанти застосували для удару важкий БПЛА типу “Шахед” з бензиновим двигуном.
Від ударної хвилі та осколків постраждали двоє працівників АЗС та подружня пара, яка знаходилась поряд із АЗС у момент удару.
Працівників АЗС довелося госпіталізувати до стаціонару лікувального закладу з легкими ушкодженнями, сімейній парі було надано медичну допомогу на місці, без госпіталізації.
За даними статистики, це вже 13-та атака окупаційної армії РФ по АЗС Сумщини за червень місяць цього року.
Джерело: city.sumy.ua
Новини рубріки
Нічний обстріл Степанівської громади: пошкоджені щонайменше 6 будинків
25 червня 2026 р. 12:54