вологість:
тиск:
вітер:
У Тростянці 41-річний чоловік облаштував склад із військовим озброєнням у гаражі
Понад 30 тисяч набоїв, міна та гранати: на Охтирщині поліція та СБУ вилучили величезний арсенал зброї
Служба безпеки України та правоохоронці Сумської області перекрили канал незаконного обігу бойових засобів ураження. Спільними зусиллями співробітників Управління СБУ в Сумській області та поліцейських відділення № 1 (м. Тростянець) було викрито 41-річного жителя Охтирського району.
Про це повідомили в пресслужбі ГУНП в Сумській області.
Слідство встановило, що чоловік облаштував таємний склад із військовим озброєнням у нежитловому приміщенні, яке використовував під власний гараж.
Під час санкціонованого обшуку правоохоронці виявили масштабні запаси зброї та боєприпасів. З незаконного обігу вилучено:
-
понад 30 000 набоїв різного калібру;
-
більше ніж два десятки бойових гранат ;
-
автоматичну зброю та споряджені магазини до неї;
-
кулеметні стрічки;
-
протипіхотну міну;
-
штик-ніж.
понад 30 000 набоїв різного калібру;
більше ніж два десятки бойових гранат ;
автоматичну зброю та споряджені магазини до неї;
кулеметні стрічки;
протипіхотну міну;
штик-ніж.
Усі небезпечні знахідки вилучено та направлено на проведення комплексних експертних досліджень. Самого «власника» арсеналу затримали в процесуальному порядку.
За процесуального керівництва прокуратури слідчі поліції вже повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Досудове розслідування наразі триває.
Джерело: sumypost.com
Новини рубріки
Нічний обстріл Степанівської громади: пошкоджені щонайменше 6 будинків
25 червня 2026 р. 12:54