У Тростянці 41-річний чоловік облаштував склад із військовим озброєнням у гаражі

25 червня 2026 р. 11:46

25 червня 2026 р. 11:46


Понад 30 тисяч набоїв, міна та гранати: на Охтирщині поліція та СБУ вилучили величезний арсенал зброї

Служба безпеки України та правоохоронці Сумської області перекрили канал незаконного обігу бойових засобів ураження. Спільними зусиллями співробітників Управління СБУ в Сумській області та поліцейських відділення № 1 (м. Тростянець) було викрито 41-річного жителя Охтирського району.

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП в Сумській області.

Слідство встановило, що чоловік облаштував таємний склад із військовим озброєнням у нежитловому приміщенні, яке використовував під власний гараж.

На зображенні може бути: текст

Під час санкціонованого обшуку правоохоронці виявили масштабні запаси зброї та боєприпасів. З незаконного обігу вилучено:

  • понад 30 000 набоїв різного калібру;

  • більше ніж два десятки бойових гранат ;

  • автоматичну зброю та споряджені магазини до неї;

  • кулеметні стрічки;

  • протипіхотну міну;

  • штик-ніж.

понад 30 000 набоїв різного калібру;

більше ніж два десятки бойових гранат ;

автоматичну зброю та споряджені магазини до неї;

кулеметні стрічки;

протипіхотну міну;

штик-ніж.

Усі небезпечні знахідки вилучено та направлено на проведення комплексних експертних досліджень. Самого «власника» арсеналу затримали в процесуальному порядку.

За процесуального керівництва прокуратури слідчі поліції вже повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Досудове розслідування наразі триває.

У Тростянці 41-річний чоловік облаштував склад із військовим озброєнням у гаражі

Джерело: sumypost.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua