вологість:
тиск:
вітер:
Окупанти РФ намагалися вбити співробітників ДСНС під час проведення рятувальних робіт
У ДСНС Сумщини поінформували про те, що окупаційна армія РФ вкотре спробувала знищити особовий склад служби під час проведення рятувальної операції з ліквідації наслідків російського удару по цивільній інфраструктурі.
Так, цієї ночі (з 24 на 25 червня) ворог завдав повторного удару по локації у Глухівській громаді, де вже йшла операція з ліквідації наслідків російського обстрілу.
Там, другий російський безпілотник, через деякий час після першої атаки, вдарив по території складського приміщення поряд з автоцистерною рятувальників.
На щастя, особовий склад встиг заздалегідь відійти до безпечнішого місця і ніхто зі співробітників не постраждав.
Нагадаємо, що рятувальні служби не належать до військових формувань і не можуть вважатися законними військовими цілями, а удари по них за міжнародними нормами вважаються військовим злочином.
Джерело: city.sumy.ua
Новини рубріки
Долучайтесь до збору коштів на відновлення Білопільського ВПУ
25 червня 2026 р. 12:55
У Глухові пішов із життя відомий фотограф і педагог
25 червня 2026 р. 12:54