Окупанти РФ намагалися вбити співробітників ДСНС під час проведення рятувальних робіт

25 червня 2026 р. 12:04

25 червня 2026 р. 12:04


У ДСНС Сумщини поінформували про те, що окупаційна армія РФ вкотре спробувала знищити особовий склад служби під час проведення рятувальної операції з ліквідації наслідків російського удару по цивільній інфраструктурі.

Так, цієї ночі (з 24 на 25 червня) ворог завдав повторного удару по локації у Глухівській громаді, де вже йшла операція з ліквідації наслідків російського обстрілу.

Там, другий російський безпілотник, через деякий час після першої атаки, вдарив по території складського приміщення поряд з автоцистерною рятувальників.

На щастя, особовий склад встиг заздалегідь відійти до безпечнішого місця і ніхто зі співробітників не постраждав.

Нагадаємо, що рятувальні служби не належать до військових формувань і не можуть вважатися законними військовими цілями, а удари по них за міжнародними нормами вважаються військовим злочином.

Окупанти РФ намагалися вбити співробітників ДСНС під час проведення рятувальних робіт

Джерело: city.sumy.ua