вологість:
тиск:
вітер:
Із семи сіл Новгород-Сіверського району оголошено обовʼязкову евакуацію
З огляду на безпекову ситуацію та на запит військового командування, Рада оборони Чернігівської області ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію жителів низки населених пунктів Новгород-Сіверського району.
Евакуація почнеться 1 липня та триватиме два місяці, повідомляє голова Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
Розпочинаються заходи з обов’язкової евакуації мешканців таких сіл:
Новгород-Сіверська міська територіальна громада:
- с. Вороб’ївка
- с. Камінь
- с. Кам’янська Слобода
- с. Карабани
- с. Чайкине
Семенівська міська територіальна громада:
- с. Газопровідне
- с. Олександрівка.
“Також ми продовжуємо роботу з евакуації мешканців тих сіл, де відповідні заходи розпочиналися взимку. Алгоритм дій уже напрацьований. Закликаю вас поставитися до цього рішення з розумінням та відповідальністю. Евакуація — це вимушений крок, направлений на збереження вашого життя та здоров’я”, – наголосив Селіверстов.
Джерело: shostka.info
Новини рубріки
Хвороба, яку переносять комарі: у Сумах з ока жінки видалили 9-сантиметрового паразита
25 червня 2026 р. 16:06
Масований удар по Кролевцю: росіяни били по АЗС, енергетиці та цивільній інфраструктурі
25 червня 2026 р. 15:50
В Охтирці порахували тривоги: громада вже понад 10 тисяч годин жила під сиренами
25 червня 2026 р. 15:50