вологість:
тиск:
вітер:
Юні футболісти з Ромен здобули третє місце на турнірі в Байраку
17 червня у селі Байрак відбувся футбольний турнір на Кубок ГО ФК «Лідер Суми» серед команд юнаків 2017 року народження.
У змаганнях взяли участь шість команд із Сум, Недригайлова, Ромен, Гадяча, Путивля та Лебедина. Роменську громаду представила команда ДЮСШ ім. В. Гречаного.
Турнір пройшов у напруженій спортивній боротьбі. Юні футболісти демонстрували майстерність, командну гру та прагнення до перемоги. За підсумками змагань три команди набрали однакову кількість очок, а місця визначалися за різницею забитих і пропущених м’ячів.
Команда ДЮСШ ім. В. Гречаного м. Ромни посіла ІІІ місце .
Також за підсумками турніру кращим гравцем команди з Ромен визнано Гончаренка Костянтина .
Джерело: romny24.info
Новини рубріки
На Сумщині судитимуть ДСНСника, який виплатив 2 млн грн непрацюючим співробітникам
25 червня 2026 р. 16:08
Ворог масовано атакував Кролевець: пошкоджено АЗС, енергетичну та цивільну інфраструктуру
25 червня 2026 р. 16:06
Хвороба, яку переносять комарі: у Сумах з ока жінки видалили 9-сантиметрового паразита
25 червня 2026 р. 16:06