вологість:
тиск:
вітер:
Сумські хокеїстки виграли медалі чемпіонату Італії
Вихідними завершився чемпіонат Італії з хокею на траві серед жінок.
Чемпіоном стала команда з Сардинії SG Amsicora. У складі чемпіонок, які в 14 іграх чемпіонату набрали 37 очок, виступають вихованки сумського хокею Марина Виноградова та Марина Хілько. Це було 11-те чемпіонство команди і третє поспіль. Сум’янки ж стали восьмиразовими чемпоінками.
Ще дві сум’янки – Аліна Фадєєва та Ольга Куровська – які грають за HF Lorenzoni, здобули бронзові медалі (25 очок).
Джерело: sumypost.com
Новини рубріки
У Тростянці вилучили арсенал зброї - затримано 41-річного чоловіка
25 червня 2026 р. 16:54
У Тростянці відзначили свято Івана Купала з купальськими віночками та розвагами
25 червня 2026 р. 16:54
Тростянчани вчергове підтримали військових на Сумщині
25 червня 2026 р. 16:54