вологість:
тиск:
вітер:
На Сумщині судитимуть ДСНСника, який виплатив 2 млн грн непрацюючим співробітникам
Керівник підрозділу відповідатиме за безпідставну виплату 2,1 млн грн заробітної плати непрацюючим працівникам ДСНС.
Сумською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно на даний час вже колишнього керівника одного з підрозділів Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС.
У підрозділі, який очолював обвинувачений, проходили службу на посадах рятувальників чи виконували функції з відновлення п’ять чоловіків.
Попри значне навантаження на працівників ДСНС у зв’язку з російською агресією, вказані особи не виконували свої безпосередні обов’язки, а знаходились поза місцем несення служби та займалися сторонньою діяльністю. Зокрема, проводили тренування з футболу, оскільки вони були членами футбольної команди «Рятувальник».
При цьому керівник підрозділу жодного разу не доповідав відповідальному з відділу персоналу та керівнику центру про відсутність зазначених осіб на робочих місцях.
Загалом з 1 січня 2023 року по 31 березня 2024 року вказаним п’яти працівникам безпідставно сплачено грошове забезпечення, а також перераховано єдиний соціальний внесок у розмірі 2 млн 144 тис. грн.
Слідство- ГУНП в Сумській області у взаємодії з УСБУ в Сумській області, повідомили в обласній прокуратурі.
Джерело: sumypost.com
Новини рубріки
У Тростянці вилучили арсенал зброї - затримано 41-річного чоловіка
25 червня 2026 р. 16:54
У Тростянці відзначили свято Івана Купала з купальськими віночками та розвагами
25 червня 2026 р. 16:54
Тростянчани вчергове підтримали військових на Сумщині
25 червня 2026 р. 16:54