«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: юні конотопці вирушили на оздоровлення до Трускавця

25 червня 2026 р. 16:32

25 червня 2026 р. 16:32


У рамках національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» обдаровані діти конотопських ліцеїв перебувають на оздоровчо-розважальному відпочинку в місті Трускавці, повідомили в Управлінні освіти Конотопської міської ради.

Ця поїздка стала можливою завдяки співпраці міського голови Конотопа Артема Семеніхіна та міського голови Трускавця Андрія Кульчинського .

Під час перебування діти зустрілися з Андрієм Кульчинським , поділилися враженнями про відпочинок та обмінялися подарунками.

Діти відвідали Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» — батьківщину Івана Франка. Оглянули садибу батьків письменника, пройшлися Стежкою Івана Франка та навіть спробували поносити воду в цебрі. Також діти активно дослідили середньовічну наскельну фортецю-град «Тустань» і відпочили на березі річки Стрий.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: юні конотопці вирушили на оздоровлення до Трускавця

Джерело: konotop.in.ua