вологість:
тиск:
вітер:
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: юні конотопці вирушили на оздоровлення до Трускавця
У рамках національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» обдаровані діти конотопських ліцеїв перебувають на оздоровчо-розважальному відпочинку в місті Трускавці, повідомили в Управлінні освіти Конотопської міської ради.
Ця поїздка стала можливою завдяки співпраці міського голови Конотопа Артема Семеніхіна та міського голови Трускавця Андрія Кульчинського .
Під час перебування діти зустрілися з Андрієм Кульчинським , поділилися враженнями про відпочинок та обмінялися подарунками.
Діти відвідали Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» — батьківщину Івана Франка. Оглянули садибу батьків письменника, пройшлися Стежкою Івана Франка та навіть спробували поносити воду в цебрі. Також діти активно дослідили середньовічну наскельну фортецю-град «Тустань» і відпочили на березі річки Стрий.
Джерело: konotop.in.ua
Новини рубріки
Сум’яни допомогли розшукати водія, який скоїв ДТП та залишив місце події
25 червня 2026 р. 17:06