вологість:
тиск:
вітер:
Уродженець Вільшани, водій сумського тролейбуса, який постраждав під час російської атаки, помер у лікарні
У лікарні помер 57-річний водій тролейбуса КП «Електроавтотранс», уродженець села Вільшана Василь Криштоп, який зазнав тяжких поранень внаслідок російської атаки.
Кілька днів медики боролися за його життя, однак врятувати чоловіка не вдалося.
Вчора, 24 червня, про смерть працівника повідомили на підприємстві. Там зазначили, що ворожий удар обірвав життя людини, яка просто виконувала свою мирну роботу та забезпечувала життєдіяльність міста.
Василь Криштоп понад 22 роки працював у КП «Електроавтотранс». Колеги згадують його як добру, відповідальну та щиру людину, яка завжди була готова прийти на допомогу. Молоді водії знали його як досвідченого наставника, а колектив поважав за людяність і професіоналізм.
«Сьогодні наш колектив втратив частину своєї великої родини», — зазначили на підприємстві.
Колектив КП «Електроавтотранс» висловив щирі співчуття рідним, близьким та всім, хто знав Василя Криштопа.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter .
Джерело: romny24.info
Новини рубріки
Сум’яни допомогли розшукати водія, який скоїв ДТП та залишив місце події
25 червня 2026 р. 17:06