У Конотопі понад 1,1 млн збитків завдано комунальному підприємству через службову недбалість керівника

25 червня 2026 р. 17:59

25 червня 2026 р. 17:59


За процесуального керівництва Конотопської окружної прокуратури повідомлено підозру на даний час вже колишньому керівнику одного з комунальних підприємств міста Конотоп за фактом вчинення службової недбалості зі збитками більше 1,1 млн грн (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, оскільки на підозрюваного було покладено обов’язок організації діяльності підприємства, у грудні 2020 року він уклав з Товариством обмеженою відповідальністю договір про постачання електроенергії. Сума договору становила понад 14 млн грн. Фінансування здійснювалось за кошти місцевого бюджету та власні кошти організації.

Будучі службовою особою, директор КП, не перевіривши необґрунтоване завищення ціни за електроенергію, протягом 4 місяців уклав низку додаткових угод. Таким чином вартість електроенергії була завищена на 142% від початкової ціни. Через службову недбалість керівника комунальному підприємству завдано 1 млн 113 тис грн збитків.

Наразі підозрюваний звільнений з посади.

Досудове розслідування здійснюється слідчимиКонотопського райвідділу поліції ГУНП в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

У Конотопі понад 1,1 млн збитків завдано комунальному підприємству через службову недбалість керівника

Джерело: konotop.in.ua