вологість:
тиск:
вітер:
Ексдиректора комунального підприємства Конотопа підозрюють у завданні понад 1,1 млн грн збитків
За процесуального керівництва Конотопської окружної прокуратури повідомлено про підозру колишньому керівнику одного з комунальних підприємств міста Конотоп.
Його підозрюють у службовій недбалості, яка, за даними слідства, призвела до збитків підприємства на суму понад 1,1 млн грн.
Як повідомили у прокуратурі Сумщини, у грудні 2020 року директор КП уклав договір із товариством з обмеженою відповідальністю на постачання електричної енергії.
Слідство встановило, що впродовж наступних чотирьох місяців посадовець підписав низку додаткових угод до договору, не перевіривши обґрунтованість підвищення вартості електроенергії. У результаті таких дій комунальному підприємству було завдано збитків на суму 1 млн 113 тис. грн.
Дії колишнього керівника кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України — службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Конотопського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області під процесуальним керівництвом Конотопської окружної прокуратури.
У прокуратурі наголошують, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.
Джерело: Прокуратура Сумської області.
Джерело: kntp.com.ua
Новини рубріки
Поліцейські Сумщини викрили схему трудової експлуатації людей
25 червня 2026 р. 19:06
У Миропільській громаді російський дрон атакував цивільних на дорозі між населеними пунктами.
25 червня 2026 р. 18:36
Півзахисник сумської «Вікторії» потрапив до списку кращих 33 гравців Першої ліги
25 червня 2026 р. 18:36