Ексдиректора комунального підприємства Конотопа підозрюють у завданні понад 1,1 млн грн збитків

25 червня 2026 р. 18:33

25 червня 2026 р. 18:33


За процесуального керівництва Конотопської окружної прокуратури повідомлено про підозру колишньому керівнику одного з комунальних підприємств міста Конотоп.

Його підозрюють у службовій недбалості, яка, за даними слідства, призвела до збитків підприємства на суму понад 1,1 млн грн.

Як повідомили у прокуратурі Сумщини, у грудні 2020 року директор КП уклав договір із товариством з обмеженою відповідальністю на постачання електричної енергії.

Слідство встановило, що впродовж наступних чотирьох місяців посадовець підписав низку додаткових угод до договору, не перевіривши обґрунтованість підвищення вартості електроенергії. У результаті таких дій комунальному підприємству було завдано збитків на суму 1 млн 113 тис. грн.

Дії колишнього керівника кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України — службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Конотопського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області під процесуальним керівництвом Конотопської окружної прокуратури.

У прокуратурі наголошують, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: Прокуратура Сумської області.

Ексдиректора комунального підприємства Конотопа підозрюють у завданні понад 1,1 млн грн збитків

Джерело: kntp.com.ua