На Сумщині поліцейські викрили посадовицю у службовій недбалості на 214 тис. грн збитків бюджету

25 червня 2026 р. 19:35

25 червня 2026 р. 19:35


Слідчі відділення поліції №1 (м. Білопілля) Сумського районного управління поліції за оперативного супроводу працівників Управління стратегічних розслідувань у Сумській області та процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури викрили факт службової недбалості та повідомили про підозру посадовій особі органу місцевого самоврядування.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що начальниця відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту однієї із сільських рад, неналежно виконувала свої службові обов’язки.

Жінка підписала низку додаткових угод до договору постачання природного газу без належного дотримання вимог законодавства у сфері публічних закупівель.

У результаті таких дій постачальнику було безпідставно перерахували бюджетні кошти на суму понад 214 тисяч гривень, чим було завдано істотної шкоди державним інтересам.

⚖На підставі зібраних доказів посадовиці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість). Тривають слідчі дії, повідомили в поліції Сумщини.

На Сумщині поліцейські викрили посадовицю у службовій недбалості на 214 тис. грн збитків бюджету

Джерело: sumypost.com