вологість:
тиск:
вітер:
У Конотопі комунальному підприємству завдано понад 1,1 млн збитків через службову недбалість керівника
За процесуального керівництва Конотопської окружної прокуратури повідомлено підозру на даний час вже колишньому керівнику одного з комунальних підприємств міста Конотоп за фактом вчинення службової недбалості зі збитками більше 1,1 млн грн (ч. 2 ст. 367 КК України).
За даними слідства, оскільки на підозрюваного було покладено обов’язок організації діяльності підприємства, у грудні 2020 року він уклав з Товариством обмеженою відповідальністю договір про постачання електроенергії.
Будучі службовою особою, директор КП, не перевіривши необґрунтоване завищення ціни за електроенергію, протягом 4 місяців уклав низку додаткових угод. Через службову недбалість керівника комунальному підприємству завдано 1 млн 113 тис грн збитків.
Досудове розслідування здійснюється слідчимиКонотопського райвідділу поліції ГУНП в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомили в обласній прокуратурі.
Джерело: sumypost.com
Новини рубріки
Дрон ударив по гаражному кооперативу в Путивльській громаді: спалахнула пожежа
25 червня 2026 р. 21:12
Фотофакт: викладачі Шосткинської школи мистецтв оновили декоративні вазони на подвір’ї закладу
25 червня 2026 р. 21:10
Сум’яни попрощалися із двома захисниками
25 червня 2026 р. 21:02