вологість:
тиск:
вітер:
Минулої доби Сумщину російські окупанти атакували 80 разів, є постраждалі і руйнування інфраструктури
Національна поліція інформує про семеро мирних громадян, що постраждалих на Сумщині від російських обстрілів минулої доби (станом на 06:00 26 червня).
За цей період окупанти РФ здійснили 80 обстрілів 27 населених пунктів у 17 територіальних громадах області, використовуючи ствольну артилерію, міномети, керовані авіабомби, ударні БПЛА та ФПВ-дрони, найбільш інтенсивними обстріли були в Сумському, Шосткинському та Охтирському районах.
Так, у Сумській громаді внаслідок атак російських БПЛА постраждали 5 мирних жителів, серед яких жінки 21 та 62 років та чоловіки 37, 64 та 66 років, пошкоджено багатоквартирні та приватні житлові будинки, автозаправні станції, автомобілі, складські, адміністративні та виробничі будівлі, об’єкти цивільної інфраструктури.
У Кролевецькій громаді після влучення ворожого дрона отримала травми 45-річна жінка, пошкоджена АЗС і три приватні житлові будинки.
У Новослобідській громаді внаслідок атаки БПЛА травмовано 32-річну жінку, пошкоджено приватний житловий будинок, господарські будівлі та літню кухню.
Також у Глухівській, Миколаївській, Тростянецькій, Степанівській, Білопільській, Бездрикській, Ворожбянській та Великописарівській громадах пошкоджено приватні житлові будинки, автомобілі, господарські споруди та інші об’єкти цивільної інфраструктури.
Джерело: city.sumy.ua