На Конотопщині росіяни вкотре атакували евакуаційний екіпаж поліції «Білий янгол»

26 червня 2026 р. 10:51

26 червня 2026 р. 10:51


Окупанти вчергове завдали удару по поліцейських спецпідрозділу «Білий янгол», які щодня евакуюють жителів прикордонних громад Сумської області.

Сьогодні вранці, під час проведення евакуаційних заходів у Буринській громаді Конотопського району російські військові прицільно атакували службовий автомобіль екіпажу «Білий янгол» ударним FPV-дроном. Внаслідок влучання транспортний засіб зазнав пошкоджень. На щастя, ніхто постраждав, повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області.

Підрозділ «Білий янгол» постійно працює у прикордонних громадах області, звідки евакуює родини з дітьми, людей старшого віку, маломобільних громадян та всіх, хто потребує допомоги. Кожен такий виїзд відбувається в умовах постійної загрози повторних обстрілів та атак безпілотників.

Попри цілеспрямовані удари з боку російських військ, поліцейські не припиняють евакуаційних рейсів. Для багатьох жителів прикордоння саме вони залишаються єдиною можливістю вчасно залишити небезпечні населені пункти та врятувати своє життя.

На Конотопщині росіяни вкотре атакували евакуаційний екіпаж поліції «Білий янгол»

Джерело: konotop.in.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua