вологість:
тиск:
вітер:
У Шостці жінка погрожувала ножем хлопчику через вишні
Конфлікт у дворі багатоповерхівки виник навколо вишневих дерев, які посадила місцева мешканка.
Мати хлопчика Катерина розповіла, що жінка повісила на дереві табличку з проханням не зривати ягоди. Її 9-річний син підійшов, щоб прочитати напис, коли жінка, за словами дитини, почала погрожувати.
Хлопчик і одна із сусідок стверджують, що жінка мала ніж. Дитина налякалася, що викликало проблеми з диханням.
Катерина, дізнавшись про інцидент, приїхала з роботи та викликала швидку і поліцію. Педіатр зафіксував у хлопчика психологічний розлад. Поліція продовжує з’ясовувати обставини. Власниці вишень може загрожувати адміністративне покарання, якщо буде встановлено порушення.
Джерело: sumypost.com
Новини рубріки
У Ромнах поліцейські та рятувальники нагадали правила безпеки на воді
26 червня 2026 р. 14:28
З 1 по 15 липня у частині Сум тимчасово припинять подачу гарячої води для споживачів
26 червня 2026 р. 14:25
У Ковпаківському районі Сум через нічний удар пошкоджені будинки та автомобіль
26 червня 2026 р. 14:25