У Шостці жінка погрожувала ножем хлопчику через вишні

26 червня 2026 р. 13:56

26 червня 2026 р. 13:56


Конфлікт у дворі багатоповерхівки виник навколо вишневих дерев, які посадила місцева мешканка.

Мати хлопчика Катерина розповіла, що жінка повісила на дереві табличку з проханням не зривати ягоди. Її 9-річний син підійшов, щоб прочитати напис, коли жінка, за словами дитини, почала погрожувати.

Хлопчик і одна із сусідок стверджують, що жінка мала ніж. Дитина налякалася, що викликало проблеми з диханням.

Катерина, дізнавшись про інцидент, приїхала з роботи та викликала швидку і поліцію. Педіатр зафіксував у хлопчика психологічний розлад. Поліція продовжує з’ясовувати обставини. Власниці вишень може загрожувати адміністративне покарання, якщо буде встановлено порушення.

У Шостці жінка погрожувала ножем хлопчику через вишні

Джерело: sumypost.com