вологість:
тиск:
вітер:
Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей постраждали
Сьогодні російські війська знову атакували автозаправні станції на території Сум. Про це повідомив голова Сумської ОДА Олег Григоров.
Внаслідок ударів постраждали троє людей. Усім надається необхідна медична допомога.
За словами очільника області, у червні росіяни значно посилили удари саме по автозаправних станціях. Це цілеспрямована тактика ворога — бити по паливній інфраструктурі.
Олег Григоров зазначив, що українські Сили оборони працюють і частину ворожих БпЛА вдається знищувати. Водночас інтенсивність атак залишається дуже високою, тому не від усіх ударів, на жаль, можна захиститися.
Після чергових атак провели позачергову детальну нараду з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями, рятувальниками та відповідальними службами. На ній обговорили додаткові заходи безпеки на автозаправках, алгоритми дій персоналу під час повітряної тривоги та загрози атак безпілотників.
Заходи захисту об’єктів паливної інфраструктури в області посилюватимуть.
Окремо жителів закликають не залишатися на території АЗС під час повітряної тривоги або загрози атаки. Працівникам і відвідувачам радять відійти на безпечну відстань та перебувати у безпечному місці.
Новини рубріки
Тростянець схиляє голову перед Героєм Іваном Захарченком
26 червня 2026 р. 17:03
Майже 18 млн грн спрямували на стоматологічну допомогу жителям Сумської області
26 червня 2026 р. 16:51
Картина від самого Маестро: як 14-річна художниця з прифронтової Сумщини вразила Івана Марчука
26 червня 2026 р. 16:45