вологість:
тиск:
вітер:
У Сумах через російські атаки на АЗС постраждали троє людей
Сьогодні, 26 червня, російські війська знову атакували автозаправки у Сумах, троє людей отримали поранення.
Сьогодні росіяни знову атакували автозаправні станції на території міста Суми, внаслідок чого постраждали троє людей. Наразі усім пораненим надається необхідна медична допомога.
Як повідомили в Сумській ОВА, у червні ворог значно посилив цілеспрямовані удари саме по паливній інфраструктурі. Через високу інтенсивність атак сьогодні провели позачергову детальну нараду з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями, рятувальниками та іншими службами щодо посилення заходів захисту та алгоритмів дій персоналу під час загрози ударів БпЛА. Жителів громади закликають не залишатися на території заправок під час повітряної тривоги.
Джерело: sumypost.com
Новини рубріки
На Сумщині вшанували пам’ять 16 медиків, які загинули внаслідок війни
26 червня 2026 р. 17:21
«КоRобка» запрошує підлітків на безкоштовний майстер-клас з розпису гіпсового кашпо
26 червня 2026 р. 17:03