вологість:
тиск:
вітер:
В Україні з 1 липня знову дорожчає вода: у деяких містах тарифи зростуть більш ніж удвічі
В Україні з 1 липня стартує нова хвиля підвищення тарифів на водопостачання. У частині регіонів вартість послуг зросте більш ніж удвічі. Про це повідомляють облводоканали.
У Чернігівській області тариф підвищиться на 9,9% — із 70,7 грн до 77,7 грн. У Черкаській області зростання становитиме 105,4% — із 27,6 грн до 56,7 грн.
У Тернопільській області тариф збільшиться на 137,9% — із 36,7 грн до 87,3 грн, у Рівненській — на 109,8%, із 32,6 грн до 68,4 грн. У Полтавській області тариф зросте на 151,9% — із 33,7 грн до 84,9 грн.
У Кременчуці воду планують подорожчати на 112,1% — із 31,8 грн до 67,4 грн. У Вінницькій області тариф підвищиться на 217% — із 25,57 грн до 81,07 грн. У Луцьку зростання становитиме 157,7% — із 28,4 грн до 73,2 грн. В Ужгороді тариф має сягнути 96,58 грн.
Попередня хвиля подорожчання була у червні. Тоді нові тарифи склали: Павлоград — 113 грн, Дрогобич — 87,30 грн, Запоріжжя — 69,37 грн, Чернівці — 63,564 грн, Вознесенськ — 71,44 грн.
Необхідність підвищення тарифів водоканали пояснюють різким зростанням витрат на електроенергію, паливо, реагенти, ремонти та зарплати.
На щастя, для сумчан наразі ситуація спокійніша: у Сумах тарифи поки залишаються без змін.
Новини рубріки
На Сумщині вшанували пам’ять 16 медиків, які загинули внаслідок війни
26 червня 2026 р. 17:21
«КоRобка» запрошує підлітків на безкоштовний майстер-клас з розпису гіпсового кашпо
26 червня 2026 р. 17:03