На Сумщині посилюватимуть заходи захисту об’єктів паливної інфраструктури

26 червня 2026 р. 16:33

26 червня 2026 р. 16:33


Сьогодні росіяни знову атакували автозаправні станції на території обласного центру.  Постраждали троє людей. Усім надається необхідна медична допомога.

Про це повідомляє голова Сумської ОВА Олег Григоров .

Він наголошує, у червні ворог значно посилив удари саме по цих об’єктах. Це цілеспрямована тактика росіян – бити по паливній інфраструктурі.

Частину ворожих БпЛА вдається знищувати. Водночас інтенсивність атак дуже висока, і не від усіх ударів, на жаль, можна захиститися.

Сьогодні ОВА провела позачергову детальну нараду з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями, рятувальниками та відповідальними службами.

Обговорили додаткові заходи безпеки на таких об’єктах, алгоритми дій персоналу під час повітряної тривоги та загрози атак БпЛА.

Заходи захисту об’єктів паливної інфраструктури посилюватимуться.

“Окремо звертаюся до працівників і відвідувачів АЗС: під час повітряної тривоги або загрози атаки не залишайтеся на території заправки. Відійдіть на безпечну відстань і перебувайте у безпечному місці”, – підсумував Олег Григоров.

На Сумщині посилюватимуть заходи захисту об’єктів паливної інфраструктури

Джерело: shostka.info