вологість:
тиск:
вітер:
Майже 18 млн грн спрямували на стоматологічну допомогу жителям Сумської області
У межах Програми медичних гарантій жителі Сумської області продовжують отримувати безоплатні стоматологічні послуги, що фінансуються Національною службою здоров’я України.
Загалом мешканці регіону вже отримали понад 15 тисяч таких послуг за рахунок коштів державного бюджету.
Як повідомили в Сумській ОВА, станом на сьогодні закладам охорони здоров’я області сплачено близько 17,8 млн грн. Зокрема, за пакетом зубопротезування окремих категорій осіб спрямували 8,6 млн грн, а за пакетом стоматологічної допомоги — 9,1 млн грн.
Безоплатними послугами можуть скористатися ветерани війни, військовослужбовці, а також громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та належать до визначених законодавством категорій.
Джерело: sumypost.com
Новини рубріки
На Сумщині вшанували пам’ять 16 медиків, які загинули внаслідок війни
26 червня 2026 р. 17:21
«КоRобка» запрошує підлітків на безкоштовний майстер-клас з розпису гіпсового кашпо
26 червня 2026 р. 17:03