Майже 18 млн грн спрямували на стоматологічну допомогу жителям Сумської області

26 червня 2026 р. 16:51

26 червня 2026 р. 16:51


У межах Програми медичних гарантій жителі Сумської області продовжують отримувати безоплатні стоматологічні послуги, що фінансуються Національною службою здоров’я України.

Загалом мешканці регіону вже отримали понад 15 тисяч таких послуг за рахунок коштів державного бюджету.

Як повідомили в Сумській ОВА, станом на сьогодні закладам охорони здоров’я області сплачено близько 17,8 млн грн. Зокрема, за пакетом зубопротезування окремих категорій осіб спрямували 8,6 млн грн, а за пакетом стоматологічної допомоги — 9,1 млн грн.

Безоплатними послугами можуть скористатися ветерани війни, військовослужбовці, а також громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та належать до визначених законодавством категорій.

Майже 18 млн грн спрямували на стоматологічну допомогу жителям Сумської області

Джерело: sumypost.com