вологість:
тиск:
вітер:
На Сумщині вшанували пам’ять 16 медиків, які загинули внаслідок війни
У Сумах провели вечір пам’яті медичних працівників, загиблих під час війни.
У Сумах відбувся вечір памʼяті, під час якого рідні, друзі, колеги, студенти медичного коледжу та представники обласної влади вшанували медичних працівників, які загинули за час розвʼязаної росією війни.
Присутні разом згадали імена 16 загиблих медиків області: Станіслава Галушку, Олександра Міщенка, Ігоря Ющенка, Михайла Лошака, Аліну Босенко, Олександра Дохленка, Романа Охріменка, Михайла Корольова, В’ячеслава Колотушу, Тетяну Тіхонову, Тетяну Квашу, Олексію Шутку, Христину Славську, Максима Базіна, Володимира Лиховоза та Станіслава Гур’єна.
Під час заходу посадовці висловили щиру вдячність кожному з загиблих за працю, витримку і людяність, а також подякували їхнім родинам за силу, підтримку і те, що вони бережуть пам’ять про своїх близьких.
Джерело: sumypost.com
Новини рубріки
ВАКС конфіскував «лексус» та три квартири колишнього сумського податківця
26 червня 2026 р. 17:50
ССО презентували першу в Україні мілітарі дрифт-команду
26 червня 2026 р. 17:21