Після подвійного удару окупантів по АЗС у Сумах троє постраждалих, двох людей госпіталізовано

26 червня 2026 р. 18:37

26 червня 2026 р. 18:37


Двох чоловіків (36 та 39 років) постраждалих від російської дронової атаки на АЗС у Ковпаківському районі обласного центру, довелося госпіталізувати до стаціонару медичного закладу для надання допомоги, їхній стан зараз оцінюється як задовільний, третій постраждалий лікується амбулаторно.

Як повідомляють у Сумській МВА, окупанти РФ сьогодні, 26 червня, завдали двох ударів барражуючим боєприпасом типу “Ланцет” по двох автозаправних станціях, завдавши руйнування обладнання та будівель, а також поранивши трьох цивільних осіб.

На місцях ворожих ударів відпрацьовують усі необхідні служби, йде ліквідація наслідків атаки.

Після подвійного удару окупантів по АЗС у Сумах троє постраждалих, двох людей госпіталізовано

Джерело: city.sumy.ua