вологість:
тиск:
вітер:
Після подвійного удару окупантів по АЗС у Сумах троє постраждалих, двох людей госпіталізовано
Двох чоловіків (36 та 39 років) постраждалих від російської дронової атаки на АЗС у Ковпаківському районі обласного центру, довелося госпіталізувати до стаціонару медичного закладу для надання допомоги, їхній стан зараз оцінюється як задовільний, третій постраждалий лікується амбулаторно.
Як повідомляють у Сумській МВА, окупанти РФ сьогодні, 26 червня, завдали двох ударів барражуючим боєприпасом типу “Ланцет” по двох автозаправних станціях, завдавши руйнування обладнання та будівель, а також поранивши трьох цивільних осіб.
На місцях ворожих ударів відпрацьовують усі необхідні служби, йде ліквідація наслідків атаки.
Джерело: city.sumy.ua
Новини рубріки
Рятувальники Конотопщини закликають мешканців району бути обережними на водоймах
26 червня 2026 р. 19:34
Провів у неволі більше 4-х років: з полону повернувся житель Шостки Василь Медведь
26 червня 2026 р. 19:27
У дзеркальну дату на Сумщині побралося понад 50 пар
26 червня 2026 р. 19:27