вологість:
тиск:
вітер:
Провів у неволі більше 4-х років: з полону повернувся житель Шостки Василь Медведь
Сьогодні відбувся черговий обмін військовополоненими. З полону звільнено 160 українських військових. Усі були в полоні ще з 2022 року.
У числі звільнених наш земляк — Василь Медведь.
Василь Федорович народився 3 січня 1974 року у селі Вовна Шосткинського району, жив і працював у Шостці. Захищав Україну у складі військ ДПСУ.
16 березня 2022 року під час виконання службових обов’язків він потрапив у російський полон. У неволі захисник провів 4 роки та 3 місяці.
Джерело: shostka.info
Новини рубріки
На Сумщині чоловік забив до смерті сина молотком: вирок – 8 років за ґратами
26 червня 2026 р. 20:42
У Сумах російський дрон знищив автомобіль центру соціальної допомоги «Берегиня»
26 червня 2026 р. 20:13