вологість:
тиск:
вітер:
Сьогодні з російського полону повернувся захисник з Конотопа
Сьогодні, 26 червня, Україна звільнила з полону ще 160 своїх Героїв. Серед звільнених бранців – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Як повідомив народний депутат України Олександр Качура тих, хто сьогодні повертається додому і наш земляк – Тарас Ліщенко .
Тарас навчався у Конотопі. Проходив службу на посаді командира протитанкового артилерійського взводу у складі 36-ї окремої бригади морської піхоти.
12 квітня 2022 року під час вогневого зіткнення з противником у місті Маріуполі він потрапив у полон.
«Щиро вітаю Тараса, його рідних, друзів і всіх, хто чекав цієї звістки. Це велика радість для всієї Сумщини й України. Продовжуємо працювати, щоб повернути додому кожного українця, який досі перебуває в російській неволі. Слава нашим Героям!», – зазначив Олександр Качура.
Джерело: konotop.in.ua
Новини рубріки
На Сумщині чоловік забив до смерті сина молотком: вирок – 8 років за ґратами
26 червня 2026 р. 20:42
У Сумах російський дрон знищив автомобіль центру соціальної допомоги «Берегиня»
26 червня 2026 р. 20:13