Шестеро захисників із Сумщини повернулися з російського полону

26 червня 2026 р. 21:13

26 червня 2026 р. 21:13


Шестеро жителів Сумщини повернулися додому під час сьогоднішнього обміну військовополоненими.

Серед звільнених сьогодні з полону українських військових – шестеро жителів Сумської області. Це захисники із Сумського, Роменського та Шосткинського районів, які перебували в неволі з 2022 року.

Як повідомили в Сумській ОВА, загалом сьогодні з російського полону звільнено 160 українських військових. Серед них – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби, які захищали Україну на Сумщині, у Маріуполі та на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському та Чернігівському напрямках.

Шестеро захисників із Сумщини повернулися з російського полону

Джерело: sumypost.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua