На Сумщині запрацював Регіональний молодіжний Конгрес: до першого засідання долучився 51 представник громад

27 червня 2026 р. 07:52

27 червня 2026 р. 07:52


На Сумщині розпочав роботу Регіональний молодіжний Конгрес – нова платформа для взаємодії активної молоді з органами влади. Її учасники зможуть пропонувати власні ініціативи, розробляти проєкти та долучатися до формування рішень, важливих для розвитку області.

У першому засіданні Конгресу взяли участь 51 представник від громад Сумщини. Під час установчої зустрічі учасники обрали керівництво Конгресу та делегатів, які представлятимуть область на Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України.

«Створення Регіонального молодіжного Конгресу відкриває для молоді більше можливостей впливати на регіональну молодіжну політику. Саме активні, ініціативні хлопці й дівчата мають стати рушійною силою позитивних змін у своїх громадах», – зазначив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.

За словами очільника області, на Сумщині багато талановитої та відповідальної молоді, яка прагне розвивати рідний край.

«Ми пишаємося кожним, хто сьогодні працює для своїх громад. Наше завдання – створити умови, щоб молоді люди мали більше можливостей реалізовувати себе вдома – у своїх громадах, на Сумщині та в Україні», – наголосив Олег Григоров.

Він також подякував Президенту України та Офісу Президента за ініціативу зі створення Палати регіональних молодіжних конгресів, яка має посилити участь молоді у розвитку регіонів та держави.

На Сумщині запрацював Регіональний молодіжний Конгрес: до першого засідання долучився 51 представник громад

Джерело: sumypost.com