Ворожі удари знову залишили частину Сумщини без світла

27 червня 2026 р. 08:39

27 червня 2026 р. 08:39


У частині Сумської області тимчасово відсутнє електропостачання через наслідки збройної агресії росії.

Фахівці АТ “Сумиобленерго” працюють над якнайшвидшим відновленням розподілу електричної енергії для споживачів.

З міркувань безпеки детальна інформація щодо причин і перебігу аварійно-відновлювальних робіт тимчасово не розголошується.

“Просимо жителів області з розумінням поставитися до ситуації, зберігати спокій та стежити за офіційними повідомленнями”, – закликають енергетики.

Ворожі удари знову залишили частину Сумщини без світла

Джерело: konotop.in.ua