Шосткинська громада отримала нові пропозиції співпраці на конференції з відновлення України URC 2026

27 червня 2026 р. 10:59

27 червня 2026 р. 10:59


Добігла кінця конференція з відновлення України URC 2026. Про це повідомив міський голова Микола Нога.

Під час конференції розглядалися шляхи енергетичної стійкості України та Сумщини, відбудови та життєзабезпечення і розвитку в умовах повномасштабної війни.

“Приємно, що Шостку знають і підтримують. Отримали пропозиції про відновлення та співпрацю з іншими партнерами. Співпраця грунтується на засадах взаємовигідного партнерства, адже за будь-яких умов Україна була, є і буде державою з потужним людським, науковим і природним ресурсом! Дякую керівництву держави за організацію такого майданчику співпраці з міжнародними партнерами”, – наголосив очільник громади.

Шосткинська громада отримала нові пропозиції співпраці на конференції з відновлення України URC 2026

Шосткинська громада отримала нові пропозиції співпраці на конференції з відновлення України URC 2026

Джерело: shostka.info