вологість:
тиск:
вітер:
Шосткинська громада отримала нові пропозиції співпраці на конференції з відновлення України URC 2026
Добігла кінця конференція з відновлення України URC 2026. Про це повідомив міський голова Микола Нога.
Під час конференції розглядалися шляхи енергетичної стійкості України та Сумщини, відбудови та життєзабезпечення і розвитку в умовах повномасштабної війни.
“Приємно, що Шостку знають і підтримують. Отримали пропозиції про відновлення та співпрацю з іншими партнерами. Співпраця грунтується на засадах взаємовигідного партнерства, адже за будь-яких умов Україна була, є і буде державою з потужним людським, науковим і природним ресурсом! Дякую керівництву держави за організацію такого майданчику співпраці з міжнародними партнерами”, – наголосив очільник громади.
Джерело: shostka.info
Новини рубріки
Помер штаб-сержант Олександр Помазан із Роменщини, який виховав п’ятьох доньок і захищав Україну
27 червня 2026 р. 12:43
У Сумах кількість постраждалих зросла до тринадцяти осіб + Фото
27 червня 2026 р. 12:27