вологість:
тиск:
вітер:
«Сумчанка» – знову чемпіон України з хокею на траві
26 червня в Сумах завершився чемпіонат України з хокею на траві серед жіночих команд.
У турнірі взяли участь чотири сумські команди. За підсумками змагань чемпіонками України стали хокеїстки МСК «Сумчанка», які виграли всі 12 матчів сезону, набрали максимальні 48 очок та завершили чемпіонат із різницею м’ячів 122:7.
Срібні нагороди здобула команда ІФК СумДПУ, яка набрала 26 очок. Стільки ж очок у КЗ СОР СО СДЮШОР «Динамо», однак за додатковими показниками команда посіла третє місце. Четвертою завершила чемпіонат Сумська обласна ДЮСШ.
Найкращою гравчинею чемпіонату визнали Ольгу Гончаренко («Сумчанка»). Також індивідуальні відзнаки отримали «сумчанки»: Валерія Зайцева («Справжній капітан»), Карина Леонова («Бомбардир»), Анна Танченко («Кращий нападник»), Катерина Попова («Кращий захисник»), а також Єва Москаленко (Сумська обласна ДЮСШ, «Кращий воротар»), Аріна Гуменюк («Юний талант») та Марія Михайленко й Аріна Однов’юнова («За волю до перемоги»).
Під час церемонії закриття також вручили посвідчення кандидатів у майстри спорту України вихованкам СДЮШОР «Динамо», а спортсменкам МСК «Сумчанка» та ІФК СумДПУ — посвідчення майстрів спорту України.
Джерело: debaty.sumy.ua
Новини рубріки
Леонід Ніколаєнко: в Сумах знову приліт – у Ковпаківському районі постраждав приватний сектор
27 червня 2026 р. 12:48
У Сумах внаслідок ворожих атак травмовано 13 людей, серед них — 2 дітей
27 червня 2026 р. 12:48
Росіяни атакували приватний сектору Ковпаківському районі Сум
27 червня 2026 р. 12:46