Гордість громади: двоє ліцеїстів із Конотопа склали НМТ на найвищий бал

27 червня 2026 р. 13:01

27 червня 2026 р. 13:01


Цього року одинадцятикласники ліцею довели, що для людей із чіткою метою немає нічого неможливого. Попри всі сучасні виклики, повітряні тривоги та підготовку в непростих умовах, учні досягли вершини: Олександра здобула 200 балів з математики, а Павло — 200 балів з історії.

Адміністрація закладу висловлює щиру вдячність педагогам, які інвестували свої знання та душу в підготовку учнів, а також батькам, котрі були надійною опорою для дітей на цьому важливому шляху.

Гордість громади: двоє ліцеїстів із Конотопа склали НМТ на найвищий бал

Джерело: konotop.in.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua