вологість:
тиск:
вітер:
Гордість громади: двоє ліцеїстів із Конотопа склали НМТ на найвищий бал
Цього року одинадцятикласники ліцею довели, що для людей із чіткою метою немає нічого неможливого. Попри всі сучасні виклики, повітряні тривоги та підготовку в непростих умовах, учні досягли вершини: Олександра здобула 200 балів з математики, а Павло — 200 балів з історії.
Адміністрація закладу висловлює щиру вдячність педагогам, які інвестували свої знання та душу в підготовку учнів, а також батькам, котрі були надійною опорою для дітей на цьому важливому шляху.
Джерело: konotop.in.ua
Новини рубріки
З Шостки до Полтавської області: волонтери “Проліски” поділилися ще однією історією евакуації
27 червня 2026 р. 13:53
У дзеркальну дату на Сумщині побралися 54 пари
27 червня 2026 р. 13:50
Ворожий БпЛА атакував Новослобідську громаду: пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури
27 червня 2026 р. 13:50