Сумські гімнасти відзначилися на Всеукраїнських змаганнях

27 червня 2026 р. 17:11

27 червня 2026 р. 17:11


Сумські спортсмени завоювали призові місця на Всеукраїнських змаганнях та Кубку України зі спортивної гімнастики.

З 23 по 26 червня 2026 року у Кропивницькому відбулись Всеукраїнські змагання та Кубок України зі спортивної гімнастики.

Як повідомили в КДЮСШ «Суми», вихованець закладу школи Нікіта Балашов за програмою КМС посів друге місце у багатоборстві, а також виборов срібло у вправах на коні-махи та на поперечині. Спортсмена тренують Юрій Дурманенко та Сергій Стебунов.

На цих же змаганнях вихованець школи Єгор Перепьолкін за програмою майстрів спорту посів перше місце у складі команди міста Київ-2, а у фіналі окремих видів багатоборства завоював третє місце у вправах на коні-махи. Його тренерами є Юрій Дурманенко та Володимир Грибук.

Крім того, інструктор-методист школи Антон Новосьолов склав іспити для виконання нормативу судді національної категорії.

Сумські гімнасти відзначилися на Всеукраїнських змаганнях

Джерело: debaty.sumy.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua