вологість:
тиск:
вітер:
Сумські гімнасти відзначилися на Всеукраїнських змаганнях
Сумські спортсмени завоювали призові місця на Всеукраїнських змаганнях та Кубку України зі спортивної гімнастики.
З 23 по 26 червня 2026 року у Кропивницькому відбулись Всеукраїнські змагання та Кубок України зі спортивної гімнастики.
Як повідомили в КДЮСШ «Суми», вихованець закладу школи Нікіта Балашов за програмою КМС посів друге місце у багатоборстві, а також виборов срібло у вправах на коні-махи та на поперечині. Спортсмена тренують Юрій Дурманенко та Сергій Стебунов.
На цих же змаганнях вихованець школи Єгор Перепьолкін за програмою майстрів спорту посів перше місце у складі команди міста Київ-2, а у фіналі окремих видів багатоборства завоював третє місце у вправах на коні-махи. Його тренерами є Юрій Дурманенко та Володимир Грибук.
Крім того, інструктор-методист школи Антон Новосьолов склав іспити для виконання нормативу судді національної категорії.
Джерело: debaty.sumy.ua
Новини рубріки
Ворог атакував Шосткинську громаду, є пошкодження інфраструктури та житлових будинків
27 червня 2026 р. 18:09
«Білі янголи» евакуювали з прикордоння Сумщини багатодітну родину разом із домашніми улюбленцями
27 червня 2026 р. 17:47
Подробиці нічного обстрілу Охтирщини: знищений приватний будинок і кілька АЗС
27 червня 2026 р. 17:40