вологість:
тиск:
вітер:
У Шостці усю ніч розшукували юнака, який пішов із гуртожитку і не прийшов ночувати
Учора, близько 22:00, до поліції Шостки надійшло повідомлення від вихователів одного з навчальних закладів про те, що 16-річний учень покинув гуртожиток та перестав виходити на звʼязок. На місце події негайно прибули ювенальні поліцейські та слідчо-оперативна група.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області.
На пошуки хлопця було зорієнтовано всі наряди поліції міста. Всю ніч правоохоронці розшукували юнака і на ранок вдалося встановити його місцезнаходження. Як виявилося, він був у друзів.
На щастя, щодо хлопця ніяких протиправних дій вчинено не було. Поліцейські провели з ним профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.
Джерело: shostka.info
Новини рубріки
На Сумщині прикордонники знищили понад сім десятків ворожих БпЛА
27 червня 2026 р. 18:19
Ворог атакував Шосткинську громаду, є пошкодження інфраструктури та житлових будинків
27 червня 2026 р. 18:09
«Білі янголи» евакуювали з прикордоння Сумщини багатодітну родину разом із домашніми улюбленцями
27 червня 2026 р. 17:47