вологість:
тиск:
вітер:
Попри атаки на паливну інфраструктуру на Сумщині немає дефіциту пального
росія свідомо б’є по паливній інфраструктурі, щоб створити напругу серед людей, ускладнити роботу екстрених і комунальних служб, вплинути на логістику та стабільність життя в області.
На сьогодні АЗС в області працюють, пальне є. Керівникам громад поставлено завдання забезпечити постійний контроль за потребами в пальному для комунальних, екстрених та інших критично важливих служб, завчасно планувати необхідні ресурси та поповнювати резерви.
Операторам паливного ринку доведені рекомендації щодо посилення безпеки на АЗС. Йдеться про фізичний захист об’єктів, антидронові сітки, укриття для персоналу та алгоритми дій під час загрози. Частина заходів уже впроваджена, частина – в роботі з урахуванням особливостей кожної АЗС.
На випадок руйнування стаціонарних станцій або відсутності альтернатив поруч розглядаються резервні механізми забезпечення пальним. Механізм їх розгортання опрацьовується завчасно.
Закликаємо жителів заправлятися у звичному режимі. Під час загрози дотримуйтеся правил безпеки та виконуйте вказівки персоналу і служб.
Відповідальні служби, громади та оператори паливного ринку працюють у взаємодії. Ситуація постійно моніториться.
Джерело: shostka.info
Новини рубріки
На Сумщині прикордонники знищили понад сім десятків ворожих БпЛА
27 червня 2026 р. 18:19
У Шостці усю ніч розшукували юнака, який пішов із гуртожитку і не прийшов ночувати
27 червня 2026 р. 18:16
Ворог атакував Шосткинську громаду, є пошкодження інфраструктури та житлових будинків
27 червня 2026 р. 18:09