вологість:
тиск:
вітер:
Понад 2,4 млн збитків одному з управлінь – на Сумщині повідомлено про підозру посадовцю Охтирської міської ради
За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури повідомлено підозру на даний час вже начальнику одного з управлінь Охтирської міської ради за фактом вчинення службової недбалості зі збитками понад 2,4 млн грн (ч. 2 ст. 367 КК України).
За даними слідства, у вересні 2023 року тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу одного з управлінь Охтирської міської ради погодив та підписав договір з ТОВ щодо будівництва адміністративної будівлі з інтегрованим Центром надання адміністративних послуг у місті Охтирка.
Через службову недбалість керівника управління завдано 2 млн 431 тис. 866 грн збитків.
Наразі підозрюваний звільнений із займаної посади.
Досудове розслідування здійснюється слідчими Слідчого управління ГУНП в Сумській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомили в обласній прокуратурі.
Джерело: sumypost.com
Новини рубріки
Шостка стала платформою для об’єднання стратегічних ідей СумДУ
28 червня 2026 р. 12:15
Сумські гімнасти відзначилися на Всеукраїнських змаганнях
28 червня 2026 р. 12:08
російська пропаганда демонізує українських військових за допомогою фото, згенерованих ШІ
28 червня 2026 р. 12:06