вологість:
тиск:
вітер:
Сумські гімнасти відзначилися на Всеукраїнських змаганнях
Сумські спортсмени завоювали призові місця на Всеукраїнських змаганнях та Кубку України зі спортивної гімнастики.
З 23 по 26 червня 2026 року у Кропивницькому відбулись Всеукраїнські змагання та Кубок України зі спортивної гімнастики.
Як повідомили в КДЮСШ «Суми», вихованець закладу школи Нікіта Балашов за програмою КМС посів друге місце у багатоборстві, а також виборов срібло у вправах на коні-махи та на поперечині. Спортсмена тренують Юрій Дурманенко та Сергій Стебунов.
На цих же змаганнях вихованець школи Єгор Перепьолкін за програмою майстрів спорту посів перше місце у складі команди міста Київ-2, а у фіналі окремих видів багатоборства завоював третє місце у вправах на коні-махи. Його тренерами є Юрій Дурманенко та Володимир Грибук.
Крім того, інструктор-методист школи Антон Новосьолов склав іспити для виконання нормативу судді національної категорії.
Студент СумДПУ Богдан Супрун, який виступав за команду Київ-1 посів 2 місце у багатоборстві, а у фіналі на опорному стрибку 1 місце, повідомили у виші.
Джерело: sumypost.com
Новини рубріки
За добу на Сумщині одружилися 54 пари
28 червня 2026 р. 13:29
На Роменщині попрощалася з двома героями
28 червня 2026 р. 13:29
До +33: кінець червня та початок липня будуть спекотними
28 червня 2026 р. 13:15