Сумські гімнасти відзначилися на Всеукраїнських змаганнях

28 червня 2026 р. 12:08

28 червня 2026 р. 12:08


Сумські спортсмени завоювали призові місця на Всеукраїнських змаганнях та Кубку України зі спортивної гімнастики.

З 23 по 26 червня 2026 року у Кропивницькому відбулись Всеукраїнські змагання та Кубок України зі спортивної гімнастики.

Як повідомили в КДЮСШ «Суми», вихованець закладу школи Нікіта Балашов за програмою КМС посів друге місце у багатоборстві, а також виборов срібло у вправах на коні-махи та на поперечині. Спортсмена тренують Юрій Дурманенко та Сергій Стебунов.

На цих же змаганнях вихованець школи Єгор Перепьолкін за програмою майстрів спорту посів перше місце у складі команди міста Київ-2, а у фіналі окремих видів багатоборства завоював третє місце у вправах на коні-махи. Його тренерами є Юрій Дурманенко та Володимир Грибук.

Крім того, інструктор-методист школи Антон Новосьолов склав іспити для виконання нормативу судді національної категорії.

Студент СумДПУ Богдан Супрун, який виступав за команду Київ-1 посів 2 місце у багатоборстві, а у фіналі на опорному стрибку 1 місце, повідомили у виші.

Сумські гімнасти відзначилися на Всеукраїнських змаганнях

Джерело: sumypost.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua