У Конотопі втретє вручили відзнаку «Золоте зерно»

28 червня 2026 р. 13:44

28 червня 2026 р. 13:44


Вже втретє у Конотопі відбулася урочиста подія «Золоте зерно» – відзначення переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів, турнірів, чемпіонатів, спортивних змагань, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, підтримки обдарованої молоді, педагогів, які працюють з талановитими учнями та вихованцями закладів загальної середньої та позашкільної освіти, інформує Управління освіти Конотопської міської ради.

Почесна відзнака «Золоте зерно» започаткована у 2024 році за ініціативи міського голови Артема СЕМЕНІХІНА з метою відзначення високих результатів учнівської молоді протягом навчального року в різних сферах: навчанні, спорті, науці та мистецтві.

86 дітей отримали Почесні відзнаки у номінаціях: «Наймолодші досягнення», «Інтелектуальні досягнення», «Наукові досягнення», «Творчі досягнення», «Спортивні досягнення», «Соціальне лідерство».

Подяками міського голови були відзначені педагогічні працівники закладів освіти – Роман ГОНЧАРЕНКО, Світлана КЛЕСУН, Антон КЛИМЕНКО, Олексій МОСКАЛЕЦЬ, Михайло РИЖЕНКО, Сергій ТІТОВ, Євгенія ФЕСЕНКО, Вікторія ВАСИЛЕНКО, Юлія ЯЦЕНКО-МЕХ.

«Нам є ким пишатися! Конотоп має потужний потенціал обдарованої молоді, яка навіть у складні часи дарує місту нові здобутки. Ви – сила, натхнення і гордість нашої громади. Висловлюємо щиру вдячність батькам за виховання талановитих дітей, за вашу безмежну віру, любов, щоденну турботу та розвиток! Низький уклін та безмежна вдячність Захисникам за кожен новий день, за можливість жити, працювати та виховувати дітей на рідній землі!», – йдеться у повідомленні Управління освіти.

У Конотопі втретє вручили відзнаку «Золоте зерно»

Джерело: konotop.in.ua