вологість:
тиск:
вітер:
Понад 2,4 млн збитків: на Сумщині повідомлено про підозру посадовцю Охтирської міськради
За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури повідомлено підозру на даний час вже начальнику одного з управлінь Охтирської міської ради за фактом вчинення службової недбалості зі збитками понад 2,4 млн грн (ч. 2 ст. 367 КК України).
За даними слідства, у вересні 2023 року тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу одного з управлінь Охтирської міської ради погодив та підписав договір з ТОВ щодо будівництва адміністративної будівлі з інтегрованим Центром надання адміністративних послуг у місті Охтирка.
Через службову недбалість керівника управління завдано 2 млн 431 тис. 866 грн збитків.
Наразі підозрюваний звільнений із займаної посади.
Досудове розслідування здійснюється слідчими Слідчого управління ГУНП в Сумській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомили в обласній прокуратурі.
Джерело: debaty.sumy.ua
Новини рубріки
За відданість професії: медсестра зі Шостки отримала високу державну відзнаку
28 червня 2026 р. 14:43
Смертельна автотроща сталася на трасі Суми-Ромни (фото)
28 червня 2026 р. 14:27
Шосткинська громада знову в жалобі: підтвердилася загибель нашого захисника Ігоря Мельника
28 червня 2026 р. 14:12