вологість:
тиск:
вітер:
Президент України відзначив державними нагородами трьох жителів Сумщини
З нагоди Дня Конституції України Володимир Зеленський відзначив високими державними нагородами трьох представників Сумської області, які своєю професійною діяльністю роблять вагомий внесок у розвиток регіону та держави.
Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня нагороджено голову ТОВ «Агрофірма «Козацька» Віктора Галу.
Медаллю «За врятоване життя» відзначено медичну сестру Шосткинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Олену Середу.
Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно директорці Департаменту освіти і науки Сумської ОВА Вікторії Гробовій.
Ці високі державні відзнаки є заслуженим визнанням професіоналізму, відповідальності та самовідданої праці людей, які щодня зміцнюють Сумщину, підтримують стійкість регіону та працюють задля розвитку України.
Новини рубріки
Смертельна автотроща сталася на трасі Суми-Ромни (фото)
28 червня 2026 р. 14:27
Шосткинська громада знову в жалобі: підтвердилася загибель нашого захисника Ігоря Мельника
28 червня 2026 р. 14:12
До останнього подиху вірний присязі: Шостка схилила голови в жалобі за воїном Ігорем Мельником
28 червня 2026 р. 14:11