вологість:
тиск:
вітер:
За відданість професії: медсестра зі Шостки отримала високу державну відзнаку
Президент України відзначив високими державними нагородами трьох жителів Сумщини з нагоди Дня Конституції України. Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
Медаллю «За врятоване життя» відзначено Олену Середу – медичну сестру Шосткинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.
Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня нагороджено Віктора Галу – голову ТОВ «Агрофірма «Козацька».
Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно Вікторії Гробовій – директорці Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.
Це заслужене визнання людей, які своєю щоденною працею зміцнюють Сумщину, підтримують стійкість нашої області та роблять важливий внесок у розвиток своєї справи й держави.
“Щиро вітаю з високими відзнаками. Дякую за професійність, відповідальність і відданість людям. Пишаємося нашими земляками”, – зауважив очільник області.
Джерело: shostka.info
Новини рубріки
Оптимізація бізнес-процесів: як організувати ефективний облік товарів на підприємстві
28 червня 2026 р. 14:44
Смертельна автотроща сталася на трасі Суми-Ромни (фото)
28 червня 2026 р. 14:27
Шосткинська громада знову в жалобі: підтвердилася загибель нашого захисника Ігоря Мельника
28 червня 2026 р. 14:12