вологість:
тиск:
вітер:
До уваги конотопців! На початку тижня можливі тимчасові знеструмлення
Із
05:00 29 червня до 22:00 30 червня на території області можливі тимчасові знеструмлення, пов’язані з роботами в мережах. Таку новину повідомляє «Сумиобленерго».
«Важливо: це не означає, що світла не буде два дні – в зазначений період можуть відбуватися відключення. Також можливі коливання напруги в електромережі. За можливості, врахуйте це під час користування побутовою технікою та іншими електроприладами (встановіть реле напруги або пристрої захисного вимкнення)», – інформує «Сумиобленерго».
Зазначається, що енергетики працюють, щоб забезпечити стабільну та безпечну роботу енергосистеми Сумщини в умовах постійних російських атак на енергетичну інфраструктуру.
Більш детальну інформацію щодо причин відключень за вашою адресою можна переглядати:
- в особистому кабінеті E-Svitlo ( https://sm.e-svitlo.com.ua/ );
- на сайті «Сумиобленерго» у розділі «Споживачам – Відключення» ( https://www.soe.com.ua/consumers/shutdowns );
- за номерами кол-центру: 0 800 300 247 або 0542 659 659 .
Джерело: konotop.in.ua