вологість:
тиск:
вітер:
Вночі сумські патрульні зупинили п’яного водія
Вночі, патрулюючи вулицю Охтирську, інспектори зупинили водія автомобіля Volvo, який порушував вимоги комендантської години.
Під час спілкування з 33-річним керманичем патрульні виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд, який чоловік пройшов на місці зупинки за допомогою приладу Драгер, підтвердив підозру — 1,11 проміле алкоголю.
На водія інспектори склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП. Від керування транспортним засобом чоловіка відсторонили, повідомили в патрульній поліції Сумщини.
Джерело: sumypost.com
Новини рубріки
Сумські боксерки стали чемпіонками України з боксу
28 червня 2026 р. 17:59
До уваги конотопців! На початку тижня можливі тимчасові знеструмлення
28 червня 2026 р. 17:12