Вночі сумські патрульні зупинили п’яного водія

28 червня 2026 р. 18:57

28 червня 2026 р. 18:57


Вночі, патрулюючи вулицю Охтирську, інспектори зупинили водія автомобіля Volvo, який порушував вимоги комендантської години.

Під час спілкування з 33-річним керманичем патрульні виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд, який чоловік пройшов на місці зупинки за допомогою приладу Драгер, підтвердив підозру — 1,11 проміле алкоголю.

На водія інспектори склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП. Від керування транспортним засобом чоловіка відсторонили, повідомили в патрульній поліції Сумщини.

Вночі сумські патрульні зупинили п’яного водія

Джерело: sumypost.com