Окупанти вбили літню жінку на Сумщині

28 червня 2026 р. 21:22

28 червня 2026 р. 21:22


Внаслідок російської атаки на Сумщині загинула літня жінка.

Це мешканка Середино-Будської громади. Протягом дня ворог атакував прикордонне місто. Під час одного з ударів жінка була на городі та отримала важке поранення.

Медики оперативно забрали постраждалу та надавали їй необхідну допомогу. На жаль, врятувати її життя не вдалося – жінка померла в автомобілі швидкої.

Усі обставини та наслідки атаки з’ясовуються, повідомили в Сумській ОВА.

Окупанти вбили літню жінку на Сумщині

Джерело: sumypost.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua