вологість:
тиск:
вітер:
Дві сумчанки завоювали титули чемпіонок України з боксу
Анна Охота та Марина Шевченко здобули золоті медалі на головному національному старті року з боксу.
У Рівному протягом тижня проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок, який є відбірковим етапом до чемпіонату Європи.
Як повідомили в Сумській обласній федерації боксу, Сумщину представляли п’ять спортсменок, дві з яких стали переможницями.
За підсумками змагань Ганна Охота здобула перемогу у ваговій категорії до 48 кг, а Марина Шевченко стала найкращою у вазі до 65 кг.
Обох чемпіонок підготував до змагань тренер Віталій Воловик.
Джерело: debaty.sumy.ua
Новини рубріки
Сервісний центр МВС у Глухові тимчасово призупинив роботу
28 червня 2026 р. 22:45
На Сумщині повідомили про підозру голові фермерського господарства
28 червня 2026 р. 22:45
Найближчими днями Сумщину накриє спека
28 червня 2026 р. 22:45