Дві сумчанки завоювали титули чемпіонок України з боксу

28 червня 2026 р. 22:16

28 червня 2026 р. 22:16


Анна Охота та Марина Шевченко здобули золоті медалі на головному національному старті року з боксу.

У Рівному протягом тижня проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок, який є відбірковим етапом до чемпіонату Європи.

Як повідомили в Сумській обласній федерації боксу, Сумщину представляли п’ять спортсменок, дві з яких стали переможницями.

За підсумками змагань Ганна Охота здобула перемогу у ваговій категорії до 48 кг, а Марина Шевченко стала найкращою у вазі до 65 кг.

Обох чемпіонок підготував до змагань тренер Віталій Воловик.

Дві сумчанки завоювали титули чемпіонок України з боксу

Джерело: debaty.sumy.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua