вологість:
тиск:
вітер:
У Сумах змагалися найкращі веслярі області
На веслувальній базі СумДУ відбувся чемпіонат Сумської області з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів різних вікових категорій.
Веслярі визначали найсильніших у трьох дисциплінах: К-1 на дистанціях 200 і 500 метрів та К-2 на дистанції 500 метрів.
Переможцями на окремих дистанціях, зокрема триразовими чемпіонами, стали вихованці КДЮСШ «Україна» імені О. Кулика: Михайло Шатов (2014–2015 р. н.), Вероніка Коваленко, Ольга Тимохіна, Кирило Маринич (2012–2013), Світлана Скоробагатько, Матвій Галян, Віталій Твердой (2010–2011), Михайло Борщ, Вадим Чеповський (2008–2009), а також ветерани Андрій Івченко та Валерій Кандибей.
Серед призерів чемпіонату також є вихованці Сумської обласної ДЮСШ «Старт». Змагання стали важливим етапом підготовки спортсменів до наступних стартів сезону.
Новини рубріки
Сервісний центр МВС у Глухові тимчасово призупинив роботу
28 червня 2026 р. 22:45
На Сумщині повідомили про підозру голові фермерського господарства
28 червня 2026 р. 22:45
Найближчими днями Сумщину накриє спека
28 червня 2026 р. 22:45