Чортків’янин виборов срібну медаль на Кубку України зі змішаних бойових мистецтв

16 жовтня 2024 р. 22:04

В Ужгороді відбувся Кубок України зі змішаних бойових мистецтв, де брав участь чортків’янин Олександр Байрак. За перемогу на спортивній арені комплексу «Золота гора» змагались представники команд більш ніж 10 областей України, усього понад 300 учасників.

Змагання були відбірковими: найсильніші спортсмени-переможці у своїх вагових та вікових групах представлятимуть Україну на чемпіонату світу GAMMA, який відбудеться в Індонезії в грудні цього року.

У підсумку наш Сашко у віковій категорії «12-13 р.» та ваговій категорії «до 42 кг» виборов друге – срібне – місце.

Джерело: lypa.com.ua